Перший крок до зірок

Музична зала – чарівний куточок, де панує музика і творчість. Саме тут відбуваються найцікавіші події: святкові ранки, розваги, концерти, відкриті заняття. Саме тут допоможуть зрозуміти витончену природу пластичних рухів, навчать слухати музику, говорити «мовою тіла»: з допомогою міміки, жестів, рухів навчать розповідати цілі історії, удосконалять вокальні можливості, допоможуть вродженим задаткам перерости у музичні здібності.

Кожне музичне заняття – це незабутня подорож у таємничий музичний світ, а творчий підхід у їх проведенні – завжди гарантія успіху в оволодінні дітьми основами музичної грамоти. Використовуючи на своїх заняттях елементи музикотерапії,  музичні керівники роблять цінний внесок у зміцнення  здоров’я  вихованців.

Використання мультимедійних ігор значно осучаснює і урізноманітнює освітній процес, зацікавлює  дітей. Під час музично-дидактичних ігор дитина начебто грає, але насправді ефективно навчається. Їх систематичне використання дає змогу викликати в дітей активний інтерес до музики, музичної  творчості, сприяє швидкому оволодінню пісенним репертуаром.

Наші вихованці люблять грати на музичних інструментах , а особливо – в дитячому оркестрі, створюючи чарівну казку звуків. Вчаться узгоджено діяти в оркестрі.

Не секрет, що діти полюбляють слухати казки і завжди сповнені бажання опинитися на місці головних персонажів. Поринути у світ вигадки та фантастичних пригод, розвинути акторські здібності дітям допоможе гурток «Казкарик». Театральне мистецтво близьке й зрозуміле дітям, оскільки в його основі лежить найулюбленіша всіма дітьми діяльність – гра. Участь у театралізації дарує дітям незрівнянну радість і захоплення.

Свята  у нашому дошкільному закладі – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями, незабутнє видовище для дітей та їх батьків. Яскравою візитівкою кожного свята – є оригінальні сценарії наповнені яскравими несподіванками, які викликають у дітей здивування, захоплення, сміх. Разом із улюбленими казковими героями діти не лише розважаються, а й пізнають багатство навколишнього світу, навчаються  бережливому ставленню до довкілля, стають маленькими творцями добра та краси.

Музичні керівники завжди тримають «ниточку зв’язку» з батьками вихованців. В закладі проходять конкурси для батьків та дітей «Дві зірки», «Мамина колискова», «Україна – рідний край». Дітям це надає упевненості та захвату, а батькам – змогу виявити свої акторські, музичні й танцювальні здібності.

Поруч з професіоналами своєї справи, під силу кожному малюку створити музику зими, почути шепіт сніжинок, крижаний голос зимового вітру, хуртовини, зіграти мелодію бурульок та закружляти у танку з метелицею.