Досягнення

2010 рік

Вокальний ансамбль ДНЗ посів ІІІ місце у номінації «Художнє виконавство» галузевого фестивалю аматорських колективів профспілок «Сумські зорі – 2010»


Дошкільний навчальний заклад посів І місце у міській екологічній грі «Екомобіль» (у віковій категорії «Вихованці дошкільних навчальних закладів»)


2011 рік

ДНЗ переможець обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2010 році.


Дошкільний навчальний заклад посів І місце в обласному конкурсі «Кращий психологічний кабінет дошкільного навчального закладу»


Збірна команда дошкільного навчального закладу «Бакугани» посіла ІІ місце у змаганнях першості м. Суми по флорболу «Здорова нація – 20011» серед збірних дитячих команд дошкільних навчальних закладів м. Суми.


Дошкільний заклад нагороджений дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України, увійшов до довідково-біографічного видання «Флагмани освіти і науки України».


На базі дошкільного закладу проходить апробація Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Розроблені творчою групою методичні рекомендації щодо впровадження Програми схвалені науково-методичною радою інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради для використання в навчальному процесі (протокол № 1 від 23.08.2011р.).


Дошкільний навчальний заклад зайняв 23 рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений дитсадок»


2012 рік

Дошкільний заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі «Школи сприяння здоров’ю» у номінації «Дошкільний навчальний заклад». За результатами конкурсу дошкільний заклад занесений до Всеукраїнської мережі шкіл сприяння здоров’ю. Є центром здоров’язбережувальних технологій.


Дошкільний навчальний заклад посів ІІІ місце в міській екологічній акції «Пташина їдальня» (номінація «Малюнки»)


Дошкільний навчальний заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» 2012 року у номінації «Дошкільний навчальний заклад». Дошкільний навчальний заклад занесений до Обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю.


2013 рік

Дошкільний навчальний заклад став переможцем І (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху».


2014 рік

Дошкільний навчальний заклад посів І місце в огляді-конкурсі на кращу спортивну залу в номінації «Кращі стаціонарні спортивні зали»


Дошкільний навчальний заклад став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України


Дошкільний навчальний заклад нагороджений грамотою за високі досягнення педагогічного колективу при проведенні у 2014 році «Тижня безпеки дитини»


2015 рік

У лютому 2014 року була підписана угода про творчу співпрацю з кафедрою біологічних основ фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка з розроблення теми НДР «Теоретико-методологічні засади здоров’яспрямованої діяльності в навчальних закладах». В результаті тісної співпраці вийшли з друку:

– Програма і методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футболу «Шкіряний м’яч» (Дяконова Н.С.);

– Настільний теніс. Програма і методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в настільний теніс (Авраменко О.М.)

Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 3 від 11.06..2015 року).

Лист Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» № 141/12 – Г – 528 від 18 червня 2015 року

Автори-упорядники: Авраменко О.М. – інструктор з фізичної культури; Дроздюк В.І. – вихователь-методист; Коваленко Г.М. – вихователь-методист; Якименко Н.І. – завідувач


Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 3 від 11.06..2015 року).

Лист Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» № 141/12 – Г – 526 від 18 червня 2015 року

Автори-упорядники: Дяконова Н.С.. – інструктор з фізичної культури; Дроздюк В.І. – вихователь-методист; Коваленко Г.М. – вихователь-методист; Якименко Н.І. – завідувач


2016 рік

Дошкільний заклад став переможцем міського огляду-конкурсу методичних кабінетів ДНЗ на кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами.


Дошкільний заклад посів 3 місце (на обласному рівні) у Всеукраїнському огляді досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) з питань організації та розвитку дошкільної освіти

 

 

 

 

 

2017 рік

Дошкільний навчальний заклад зайняв перше місце в І етапі обласногї виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників в номінації “Методичні рекомендації

 

 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад нагороджений грамотою за сумлінну працю на педагогічній ниві та творчий підхід до вирішення питань навчання і виховання молодого покоління

 

 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад нагороджений сертифікатом на 15 000 грн за кращу організацію навчально-виховного процесу

 

 

 

2018 рік

2019 рік 

               2020 рік 

               2021 рік 

                                        2022 рік

                                   2023 рік