У нас комфортно

Сумський дошкільний навчальний заклад «Золотий півник» – це казкова країна в якій здійснюються дитячі мрії.

Щоб кожен день дитини був цікавим, насиченим і наближав до мрії у закладі функціонують:

– сучасно обладнані спортивна та музична зали, де проходять свята, розваги, Дні здоров’я, змагання, конкурси, Дні народження. Спортивна зала світла, простора. Тут для кожного непосидька знайдеться заняття до вподоби: м’ячі різного розміру, фітболм’ячі, скакалки, диски здоров’я, канати, мати, дитячі тенісні столи, обладнання для флорболу, корекційні доріжки, набір дерев’яних модулів з профілактики плоскостопості, гімнастична стінка.

Стати справжніми спортсменами  допоможуть гуртки  спортивного характеру: «Настільного тенісу» (керівник Авраменко О.М.), з футболу «Шкіряний м’яч» (керівник  Лукаш І.А.)

Для  майбутніх  акторів та зірочок української естради у музичній залі є: дитячі музичні інструменти, мікрофони, музичний центр, проектор, комплекти різних видів театрів. Розвинути таланти їм допоможуть:  керівник   гуртка «Грайлики» Соломко В.О.

– плавальний та плескальний басейни. Це найулюбленіші  місця для всіх малюків.  Для дітей раннього віку  працює студія «Разом з мамою». Саме коли поруч рідна людина, малюк почуває себе комфортно і захищеним.   В спекотні літні дні малюки можуть вдосталь насолоджуватись іграми  з водою в плескальному басейні: погратись, поплескатись, виконати вправи.

– кабінети :

–  практичного психолога. Естетичне оформлення кабінету забезпечує психотерапевтичний ефект, сприяє  психологічному  комфорту дитини.

–  вчителів-логопедів. Кабінети оснащені  всім необхідним для того щоб  навчити правильно вимовляти звуки, говорити  грамотно.

–  маніпуляційний кабінет та кабінет сестер медичних старших. Вони забезпечені медичними препаратами та обладнанням необхідним для надання першої допомоги.

–  харчоблок. Оснащений всім необхідним кухонним приладдям для приготування різних страв.

– пральня. Має сучасне обладнання й завжди радує малят чисто випраною білизною.

– світлі групові приміщення, розвивальний простір яких дає можливість дошкільнятам  активно діяти, спілкуватися, отримувати знання, розвивати свої уміння та навички. Спеціальні осередки максимально задовольняють потреби малюків. Вони наповнені різноманітними атрибутами, які допомагають зацікавити кожну дитину та подбати про те, щоб вона змогла знайти  для себе  улюблене заняття.

Всі вікові групи мають свої ігрові майданчики з павільйонами, в яких можна сховатися від сонця та дощу, і  пісочницями з чистим пісочком, який так і проситься щоб з ним пограли, поекспериментували, зліпили «пасочку», «пиріжок», фортецю.

Спортивний майданчик обладнаний різним спортивним обладнанням, де діти мають змогу зайнятися спортом, пограти у футбол, покататися на самокатах, зробити ранкову гімнастику, позмагатися.