Дослідницька лабораторія вихователів

15 лютого відбувся творчий звіт педагогів які атестуються.

Досвідом роботи з питання «Використання логічних блоків Дьєниша під час занять з логіко-математичного розвитку» ділилася вихователь Вакуленко Тетяна Іванівна.

 

Худолєй Ірина Олексіївна працювала над проблемою «Проектна діяльність з дітьми в  дошкільному навчальному закладі». Підготувала добірку матеріалів проектів різної тематики для використання в роботі з дітьми.

Титаренко Марія Миколаївна у міжатестаційний період особливу увагу приділяла проблемі навчання дітей грамоти за методикою Шулєшко. Виготовила демонстраційний матеріал «Акваріум», придбала дощечки для занять за даною методикою.

Соломко Вікторія Олександрівна, музичний керівник особливу увагу приділяла патріотичному вихованню дошкільників на засадах народних традицій і обрядів. В творчому доробку педагога конспекти різних свят, розваг, консультації для педагогів та батьків. Педагог ділиться досвідом роботи на сторінках педагогічних видань: «Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо». Сценарій тематичної розваги для дітей старшого дошкільного віку / Вихователь-методист, 2016, № 11, «Творити душею» /Дитячий садок. Фантазії вихователя. 2013, № 2.

Філоненко Валентина Миколаївна, вихователь у міжатестаційний період працювала над проблемою «Казка, як засіб розвитку словесної творчості». Розробила конспекти занять з даної проблеми, консультації для вихователів, поради для батьків.

Коваленко Галина Миколаївна, вихователь, має авторську систему роботи «Навчання дітей читанню за методикою М. Зайцева». Є наставником молодих вихователів-методистів, активним учасником засідань школи молодих вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів м. Суми, співавтором програм: “Шкіряний м’яч”. Програма та методичні рекомендації з навчання  дітей старшого дошкільного віку гри у футбол (автори – Дроздюк В.І., Дяконова Н.С., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.),  “Настільний теніс”. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у настільний теніс (автори – Авраменко О.М., Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І.). Активний учасник  міських та обласних заходів.