Літнє оздоровлення


РОЗДІЛ  І

           ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ДНЗ

НА ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД 2020  РОКУ

На виконання  Законів  України «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про  забезпечення санітарно-епідемічних норм», керуючись Інструктивно-методичним листом МОН, молоді та спорту  України від 28.05.12 р. № 1/9 413 «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільному  навчальному закладі у літній період», Програмою  розвитку дитини від народження до шести років «Я у Світі» та  завданнями управління освіти і науки Сумської міської ради педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №14 «Золотий півник» на  2020 оздоровчий період  визначає такі основні завдання:

                      

  1. Зміцнення організму, сприяння фізичному та психічному розвиткові дітей, забезпечення активного відпочинку через використання ігор та вправ спортивного характеру на свіжому повітрі.
  2.  Закріплення, уточнення, розширення знань, умінь і навичок, набутих у процесі різних видів дитячої діяльності шляхом використання підходу «навчання через гру».
  3. Розвиток особистості дитини через організацію разом з батьками заходів фізкультурно-оздоровчого, художньо-естетичного, соціально-комунікативного спрямування.

ПЛАН РОБОТИ ДНЗ на літо 2020 року